Sapore Di Mare Casa Vacanze

Belangrijkste voorzieningen

  • 84 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli van 84 m² bevindt zich op 17-minuten loopafstand van Church of Our Lady of Constantinople en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

    Het hart van Agropoli kan worden bereikt in 10 minuten lopen van deze 2-slaapkamer villa, en cultuurgerichte locaties zoals Palazzo Civico delle Arti liggen op slechts 1 km verderop. Dit vakantiehuis vindt u binnen het bereik van Piazza V. Veneto e Corso Garibaldi. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Kasteel van Agropoli, gelegen binnen 18 minuten lopen ervandaan.

    De ramen van de gesitueerde in Agropoli Sapore Di Mare Casa Vacanze kijken uit op de zee. De 2-badkamer woning beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Sapore Di Mare Casa Vacanze is voorzien van een kitchenette met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Gasten kunnen Italiaanse gerechten proberen in Pasticceria Arte Golosa, geplaatst op 600 meter ervandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:30 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerIT065002C2F470QWQC
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli

    De ramen van de gesitueerde in Agropoli Sapore Di Mare Casa Vacanze kijken uit op de zee. De 2-badkamer woning beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Macro Details foto Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Badkamer foto Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Macro Details foto Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Bedden foto Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Voorzieningen foto Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Kamer foto Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Badkamer foto Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Macro Details foto Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Bedden foto Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli Kamer foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 84 m²

    Voor max.: 4 gasten

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in deze villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, is beschikbaar in deze villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van strand Sapore Di Mare Casa Vacanze?
      Gasten van strand Sapore Di Mare Casa Vacanze kunnen onder andere het Kasteel van Agropoli (1 km), Church of Our Lady of Constantinople 1,1) en Piazza V. Veneto e Corso Garibaldi 1,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sapore Di Mare Casa Vacanze Agropoli